Montáž a servis žaluzií a rolet Praha

Jak již bylo řečeno na úvodu, vždy se snažíme, aby vaše starosti s realizací požadavků byly co nejmenší. Proto vše probíhá komplexně.

Kalkulace a zaměření

Jakmile nás oslovíte s konkrétními požadavky, provedeme zpracování předběžné kalkulace. Ta obsahuje orientační cenu případné realizace.

Co rozumíme konkrétním požadavkem?

Pro co nejpřesnější zpracování je třeba znát počet oken, jejich rozměry a Vaše představy. Na základě těchto údajů dokážeme určit přibližnou cenu.

V případě, že s cenou souhlasíte, provedeme samotné zaměření přímo na místě. Dále se otevírá prostor pro případné úpravy a výběr nejvhodnějšího řešení.

Poradenství

V případě, že nemáte jasnou představu, nezoufejte. Oslovte nás a můžeme přímo na místě probrat možnosti. Díky bohatým zkušenostem z realizací pro nás není nic nemožné.

Dodávka materiálů

Jakmile si ujasníme všechny Vaše požadavky a provedeme zaměření, jsou prvky jako žaluzie, vrata a jiné zadány do výroby. Celková doba dodávky je vždy závislá dle rozsahu.

Montáž

Kompletní provedení všech prací zajišťuje tým zkušených pracovníků, kteří provedou odbornou montáž. U běžných zakázek jako jsou rodinné domy nebo byty trvá montáž v rámci jednoho až několika dnů, dle náročnosti.

Servis

Na všechny námi montované prvky poskytujeme samozřejmě záruku. V případě potřeby je také možné provést dodatečné seřízení, této možnosti využijete zejména u novostaveb, kde se může stát, že si stavba tzv. „sedne“. Po uplynutí záruky samozřejmě servis zajišťujeme také, včetně dodávky náhradních dílů a jiné.